TLÜ/Kalevit lahutas esimesest võidust vaid 2 punkti

Meistriliiga liiderklubi TTÜ tagamängija Sten Olmre tabas 4 sekundit enne mängu lõppu raske viske ja võit jäi ühe punkti kaugusele. Lõppseis 67-68 ja TLÜ langes turniiritabelis eelviimasele kohale meistriliiga “peksupoisi” BC Kalev/Cramo ette.

Mängu avaveerand tuli TLÜ/Kalevile raskelt, kus TTÜ meeskonda saatis lausa 20 punktiline eduseis. Seevastu võttis TLÜ/Kalev end teisel veerandil kokku ja hakkas mängu samm-sammuhaaval tagasi tulema. Kusjuures esimesel poolajal ei tabanud Kalev ühtegi kolmest. Teist poolaega alustas Kalev teravalt, tõustes kolmanda veerandi lõpus ka Kaido Saksa, Mihkel Kure ja Jahmal Jonesi kaugvisetest mängu juhtima. Neljandat veerandit alustas TLÜ/Kalev tugevalt ja suudeti minna 11 punktilise edumaaga juhtima, aga TTÜ maa-ala kaitse tekitas raskusi ja Olmre, Järveläinen ja Akenpärg tabasid olulistel hetkedel visked.

Mängu lõpp läks rabistamiseks ja vastastel lasti võtta kaks ründelauda, millele järgnes korv. Järgmisel rünnakul eksis Robertas Grabauskas korvi alt ja Sten Olmre vastas tabava viskega keskpositsioonilt. Pärast time-outi ei suudetud ideaalset viskekohta leida ja Jahmal Jones võttis raske viske üle kaitsja käe, mis kahjuks ei tabanud.

Kalevi resultatiivseimad olid Khyle Marshall ja Josiah Heath 12 punktiga, Reimo Tamm lisas 11 punkti.
TTÜ kangelaseks osutunud Sten Olmre viskas 20 punkti, sealjuures kolmesed 4/5.