Kaotus Triobet BBL-s Liepajale

Balti Liiga hooaeg ei alanud meie jaoks just selliselt, nagu lootsime. Kaotus esimeses kaheksandikfinaalis Liepaja/Triobetile 75:92.
Esimene poolaeg mängisid mõlemad meeskonnad väga lahtist korvpalli ja kolmeseid loobiti igast asendist. Poolajale läksid meeskonnad lätlaste kolmepunktilises eduseisus. Kristo Saage oli selleks ajaks visanud juba 19 punkti. Riietusruumis sai aga Liepaja treener aru, et tema 40-minutit-maa-ala-kaitset filosoofia ei toimi kui vastastel iga mees kaugelt sisse viskab ja teisele poolajale tuldi teise kaitseformatsiooniga, mille vastu korvid nii lihtsalt enam ei tulnud. Meie aga olime kaitses jätkuvalt hädas ja proovisime kordamööda küll mees-meest ja maa-ala, aga vastaste korvid tulid siiski liigagi lihtsalt. Samuti ei tahtnud teise korvi kukkuda enam kaugvisked.

Lõppseis seega mitte kõige ideaalsem ja ees ootab veelgi raskem korduskohtumine Liepaja kodusaalis.
Kolmikduublile oli lähedal Kristo Saage, kes viskas 23 punkti, andis 9 resultatiivset söötu ja võttis 8 lauapalli. Djordje Dzeletovic lisas 17 punkti ja 11 lauapalli. Jätkuvalt ei saanud meeskonda aidata Stefan Knezevic ja viiruse küüsi on langenud Janis Vahter.
Liepaja suurimad skoorijad oli Roberts Krastins 24 ja Arturs Ausejs 20 punktiga.

Vaata mängu parimaid hetki siit – ww.sport.delfi.ee/news/korvpall/baltiliiga/tipphetked-ja-fotod-saage-oli-lahedal-kolmikduublile-kuid-tlukalev-kaotas-liepajale?id=77152772