TLÜ/KALEV aasta algas edukalt

Tarvas alistati võõrsil seisuga 80-70 ja Kristo Saagelt parimana 20 punkti, 8 lauapalli ja 5 söötu. Raido Roosi debüüti peatreenerina võib seega igati edukaks lugeda ja sisuliselt ilma tsentrita mängitud mäng hoiti algusest lõpuni enda kontrolli all.

Avapoolajal 21 kaugviskest suisa 11 tabanud Kalev juhtis juba poolajal 52:32. Kuigi teisel 20-minutilisel perioodil enam sama hästi ei mängitud, suudeti kokkuvõttes ikkagi kindel võit võtta.

Kristo Saage tõi endise koduklubi vastu 20 punkti, 8 lauapalli ja 5 korvisöötu, Martin Jurtom ja Mihkel Kurg lisasid 13 ning hiljutine täiendus Tiit Talumaa 11 punkti.

(Pildid Kristo Saage Haapsalus “Ei kokkuleppe mängudele” projekti raames toimunud mängul)