Toeta legendaarse treeneri Aleksander Tšikini mälestusvõistluse korraldamist!

Toeta legendaarse treeneri Aleksander Tšikini mälestusvõistluse korraldamist!

Tallinna Spordiseltsi Kalev Kergejõustikukool ja Tšika Toetusselts kutsuvad kõiki kalevlasi ja Kalevi sõpru toetama 7. jaanuaril toimuvaid Aleksander Tšikini mälestusvõistlusi läbi Tallinna Kalevi ühisrahastusplatvormi aadressil www.tallinnakalev.ee/toeta .

17ndat korda toimuval võistlusel osaleb ca 300-400 noort nii Tallinnast kui mujalt. Võistlusel puudub osavõtutasu, samas on osalejatele korralik auhinnalaud ja parimad saavad iseenesestmõistetavalt ka mälestusmedalid.

„Aleksander Tšikin on vaieldamatult legendaarseim kergejõustikutreener, kes tõi pea 60 aasta jooksul spordi juurde sadu noori,“ lausus Kalevi Kergejõustikukooli direktor Kaja Seinberg. „Mälestusvõistluse korraldamisega soovime hoida elus treeneri mälestust, kes pühendas laste kasvatustööle kogu oma elu ning kelle elumotoks oli: „kui sinust ei saa olümpiavõitjat, siis saab sinust vähemalt korralik inimene.“

Tallinna Spordiselts Kalev avas oma koduleheküljel spetsiaalse teemalehe, kus nii Tšika õpilased kui ka kõik teised spordisõbrad saavad anda endale jõukohase panuse võistluste paremaks läbiviimiseks. Iga aitaja saab ka vastavalt toetuse suurusele ära märgitud nii Kalevi koduleheküljel kui ka erinevaid meeneid.

17. Aleksander Tšikini mälestusvõistlused toimuvad Tallinna Spordihallis laupäeval, 7. jaanuaril algusega kell 11.45.

tshikin

Lugupidamisega,

Tallinna Spordiselts Kalev

Share this post


Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.